Spotkanie z Fotografią i Poezją

W dniu 17 listopada 2010r. w Galerii Parczewskiego Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy członków Klubu Fotograficznego działającego przy PDK.
Autorzy wystawy to: Marta Klin, Grzegorz Gmitruk, Zbigniew Słowik, Tomasz Ostapiuk, Paweł Jaworski oraz Andrzej Chodacki

W ramach działalności klubowej corocznie eksponują swoje najciekawsze prace w naszej Galerii. Jest to z kolei szósta ekspozycja, której tematem jest "Człowiek w czarno-białej fotografii". Obecna wystawa jest ambitną próbą zmierzenia się z trudnym zadaniem jakim jest portret.

Temat wystawy był ściśle powiązany z koncertem zespołu Dedli Swim, który uświetnił wernisaż. Zespół w składzie: Marcin Kowalczyk, Lechosław Tarkowski oraz Andrzej Chodacki wykonał 10 premierowych utworów w duchu refleksji nad człowiekiem XXI wieku.

Po zakończeniu koncertu odbyła się promocja pierwszego tomiku poezji lidera zespołu - Marcina Kowalczyka. Wydawcą i sponsorem tomiku wierszy jest Pan Mateusz Orzechowski,- właściciel Tygodnika Regionalnego "WSPÓLNOTA".

Na spotkanie przybyli zaproszeni goście, przyjaciele, oraz miłośnicy poezji.

» Fotoreportaż

 

Parczewski Dom Kultury 21-200 Parczew ul. Bema 5 tel: 833 551 245

top