JA-DJ

 

 

 

„JA - DJ”

Jeżeli masz od 16 do 22 lat, mieszkasz lub uczysz się w Parczewie, a przede wszystkim interesujesz się muzyką klubową to propozycja skierowana właśnie do Ciebie.

Parczewski Dom Kultury od maja do sierpnia 2010 roku realizuje projekt pn. „JA - DJ”. Głównym działaniem projektu są warsztaty poświęcone nauce mixowania muzyki klubowej, które umożliwią uczestnikom i uczestniczkom zdobycie praktycznych umiejętności dj – a. Zajęcia będą odbywały się w Parczewie, w miesiącach czerwiec – sierpień, 2 razy w tygodniu po 3 godziny dziennie.

Warsztaty muzyczne prowadzone będą przez doświadczonych i znanych dj-ów, którzy przekażą uczestnikom wiele osobistych sekretów i sztuczek związanych z mixowaniem muzyki. W projekcie zaplanowane są również warsztaty wyjazdowe na największy w Polsce festiwal poświęcony muzyce klubowej „Sunrise Festival” w Kołobrzegu oraz impreza integracyjna z udziałem gwiazdy muzyki klubowej z zagranicy. Wszystkim uczestnikom zapewniamy poczęstunek i materiały edukacyjne (w tym np. koszulki z logo projektu).

W ramach projektu spróbujemy również poszukać odpowiedzi na różne problemy trapiące młodzież. Planujemy zorganizowanie spotkań z psychologiem, który wzmocni wśród uczestników umiejętności radzenia sobie z różnymi problemami, przemocą czy patologiami, a także wzmocni, jakże ważną w publicznych wystąpieniach przyszłych dj-ów, pewność siebie.

Biuro projektu zlokalizowane jest w Parczewskim Domu Kultury (Parczew, ul. Bema 5), a wszelkich informacji chętnie udzielą również: Janusz Tryniecki i Marcin Murawski pod numerami telefonów: 83 355 12 45, 83 355 12 34 i 506122479 w godz. 800 – 1500.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Materiały do pobrania

pdf file Regulamin rekrutacji i uczestnioctwa.pdf - Pobierz
ankieta zgłoszeniowa.pdf - Pobierz
deklaracja.pdf - Pobierz
formularz danych osobowych.pdf - Pobierz
oświadczenie opiekuna.pdf - Pobierz
oświadczenie dane osobowe.pdf - Pobierz 

 

 

Biuletyn
Zakup wyposażenia
Projekt Zrealizowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Sponsorzy
Polecamy

Parczewski Dom Kultury 21-200 Parczew ul. Bema 5 tel: 833 551 245

top